درباره ی ما

انواع موتورهای کامل پژو 405 شرکتی و ایساکو ( TU5 - XU7 )پژو206/
انواع موتورخودروهای پراید، تیبا، پراید یورو ۴و...
قطعات شامل : کارتل ، سیلندر ، اویل پمپ ، میل لنگ ، پیستون شاطون یاتاقان ، رینگ و پیستون ، سرسیلندر ، سوپاپ ، میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ می باشد.

ارسال بار به سراسر کشور
جهت پوشش دهی بهتر خدمات به مشتریان عزیز در کلان شهر مشهدوکرج دو انبار درمرکز پایتخت تعبیه شد تا کالاهای سفارشی این دسته از عزیزان و همینطور بارهای ارسالی مشتریان شهرستانی از این مراکز ارسال شود.

قیمت موتور کامل پژو 405 به شهرستان از مبدا دو انبار ما واقع مشهد و استان البرزهمه روزه انجام می شود . مشتریان شهرستانی درصورت واریز کامل وجه به یکی از شماره حساب های فروشگاه تا قبل ازپایان ساعت کاری بانکها می توانند حداکثر ۲۴ ساعت بعد از ارسال تصویر فیش واریزی و همچنین مشخصات فرد گیرنده و شهر مقصد، سفارش خود را درهر نقطه از کشور تحویل بگیرند.

به جهت برقراری ساعات کاری فوق العاده فروشگاه طاها نمایندگی انحصاری موتور خودرو mgکه ازساعت ۸:۳۰ صبح یکسره تا اخر شب در روزهای تعطیل و غیرتعطیل دایر می باشد.
امکان پاسخگویی به سوالات و درخواستهای مشتریان طی این مدت از طریق راههای ارتباطی مقدور بوده است.

فروش موتور کامل پژو 405 دوگانه سوز فابریک ایساکو

در گذشته موتور های پژو 405 یا همان موتور xu7 بدلیل مشکلاتی که در سرسیلندر آنها و واشر زدن های متمادی یا یاتاقان زدن یا شاطون زدن موتور xu7 پژو 405 وجود داشت وقت و هزینه و انرژی زیادی را از مشتریان برای تعمیر موتور پژو 405 تلف میکرد.

هزینه ی بالای دستمزد تعمیرکار و دستمزد تراشکار و همچنین قیمت و تنوع بالای قطعات موجود در بازار انرژی ، زمان و هزینه زیادی را از مشتریان هدر میداد.

قطعات موجود در بازار بخاطر تنوع بالا در قطعات و مارک ها امکان داشت مشتری به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از قطعات بی کیفیت در تعمیر موتور ماشین خود خریداری و استفاده کند و همچنین اینکه در تراشکاری قطعاتی مانند میل لنگ ، بلوک سیلندر و سرسیلندر باید با دقت بالایی و بدون خطا ترش داده می‌شدند و توسط مکانیک روی ماشین بخوبی آب بندی و مونتاژ می‌شدند و در صورت نقص و عیب در انجام هر کدام از این مراحل خسارت های زیادی به ماشین و صاحب ماشین وارد میشد.( چه بسا کسانی که چندین مرتبه موتور ماشین خود را تعمیر کامل کرده اند و همیشه ناراضی هستند)

ما برای اولین بار در کشور موتور کامل پژو 405 یا همان موتور xu7 رو بصورت کاملا پلمپ و آک آماده ی نصب و استارت زدن در اختیار مشتریان قرار میدهیم.

تمام قطعات استفاده شده در این موتور جنس اصلی و شرکتی و مطابق با خط تولید ایران خودرو بوده همراه با ضمانت کتبی و کاملا آب بندی شده و آماده ی استارت زدن موتور به دست مصرف کننده می‌رسد.

موتور xu7 قابل نصب بر روی ماشین های پژو 405 ، پژو پارس و سمند 1800 سی سی میباشد.

موتور کامل پژو 405 xu7 فابریک دوگانه سوز میباشد اما برای ماشین های یگانه سوز بنزینی هم بدون هیچ مشکلی نصب میشود.

قطعات شامل موتور پژو 405 از کارتل تا سرسیلندر کامل و پلمپ بدون دورچین میباشد.

نیم موتور پژو 405 و بلوک سیلندر و لوازم موتوری و گیربکس پژو 405 نیز موجود میباشد.

مزیت خرید موتور بجای تعمیر آن یکی کاهش هزینه ی دستمزد مکانیک تا یک سوم و حذف کامل هزینه تراشکاری و مطمعن بودن از کیفیت قطعات استفاده شده در موتور و انجام کلیه مراحل مونتاژ و آب بندی توسط متخصص مونتاژ کار میباشد.

ارسال یک روزه موتور به سراسر کشور

*برای دریافت راهنمایی های بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید*